KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7336020
nr 733 6020
Träsnitt
2 st, Jan Sigfrid Alfons Carlsson (1900-1985), Sverige. Signerade S Reutergård, motivets mått: 19 x 22 ca
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 januari 2012
kl 18:04:35
20/12 19:45:13